| lovejustinbieberbaiteiubesc a întrebat:

Vad ca toti ma luati in ras. eu am fost cat se poate de sincera cu voi!

10 răspunsuri:
| anaMARIA a răspuns:

Offf saracuta de tine sad Doamne ce nenorociti suntem, nu? laughing Esti penibila, mai fata!

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Ce s-a intamplat, draga mea?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai te luam in ras ca tu nu esti in toate minzile fatoo'! Citeste de 100000 de ori intrebarile tale(penibile)apoi sa pui tu intrebarea asta...

| Bujîe a răspuns:

Cool story bro .

| delia_9230 a răspuns:

Mai noi nu team luat in ras dar tiam spus sa nu mai faci astfelde glume... uite poate problema ta e reala si team subestimat si pentru asta IMI CER SCUZE nu vreau sa-mi porti pica doar ca totusi sunt prea multe intrebari care nu au logica...scz daca team subestimat sau teu deranjat raspunsurile mele, IMI CER MII DE SCUZE

| AdamBlack a răspuns:

Acu te superi ca esti tu proasta? laughing)
m-am uitat la intrebarile tale...tu nu ai creier fato!

| Acaikus a răspuns:

Ma eu tiam spus ce ar trebui sa faci nu team luat in ras in niciun felwinking

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Un sfat scurt, da rputernic! Nu baga de seama!

| CrazyKiller a răspuns:

Acum te superi ca esti proasta? Citesteti intrebarile si apoi vorbeste.

| zambilica a răspuns:

Eu nu ti-am zis nimic asta-i viata nu ai cei face si daca iti raspundeam la intrebare si te-am ranit imi ceream SCUZE!