| anonim_4396 a întrebat:

Vai de mine... Vreau un rasp normal si intelegeti greutatea fetei.am o prietena care are doar 11 ani si are menstruatie sa masturbat de mai multe ori si mi-a povestit ca si-a bagat acolo degetele si un capat de la piaptan si ca pur si simplu nu se putea opri. i-am spus sa-i zica lui maicasa dar ii e foarte frica mama ei fiind autoritara. se teme sa mearga singura la ginecolog si ii e rusine. vrea sa afle daca mai e virgina sau nu.va rog ajutatio promit ca va dau eu fundita! si vot+fata se teme de faptul ca a facut un pacat in fata lui dzeu...sad

Răspuns Câştigător
| edyman a răspuns:

Mmm... Depinde ia curs sange? Daca da nu mai este virgina din pacate. Te rog frumos sa imi dai si mie o fundita mica mica si pitica si un votulet cat un piticel. MS ANTICIPAT

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

O ajut dar sincer nu am cum. eu de unde sa stiu ce a facut si cum e acolo?laughing. sa te masturbezi nu e ceva rau dar sa nu te poti opri datongueeu zic sa ii zica lu maica-sa pentru ca acum daca a facut ceva nu poate da inapoi. si in plus parerea mea e ca a afacut asta pentru ca nu a fost prea informata in acest pct de vedere

| Namastee a răspuns:

CLARwinking nu mai e virgina,,, pai ca sa nu mai fi virgina trebuie sa ai un fel de "pielita" protectoare in asa zisa gaura... iar ea daca a facut asa cevastraight face no mai arestraight face si e logik ca nu se mai poate oprii ( e mai sunt virginalaughing si am 12 ani ) dar am citit raspunsuri pe TPU la intrebari gen " dc fac oamenii sex ".

| Katherine4078 a răspuns:

Daca i-a curs sange, numai e virgina.

| morion a răspuns:

Nu mai este virgina iti spun sigu daca vrei poti sa mai cauti pe TPU sa vezi ca mai sunt intrebari de genu

| Mus1k a răspuns:

Mda... a facut o prostie MARE. Cum naiba sa nu te poti opri? Ii trebuie tovaras la varsta asta:o? Frate inteleg ca se mai masturbeaza omu dar nici pana la exasperarelaughing. Daca a curs sange nu mai e virgina si iese ca s-a dezvirginat cu degetullaughing.

| ramonikaal a răspuns:

Saraka fata... are 11 ani spune-i sa se abtina ca e tare ciudat