| cristyan003 a întrebat:

Vand cont metin2.ro server gemini lvl 75... regatul rosu, pe motiv ca am fost spart de "cel mai bun prieten"... si m-uri am slabute, astept oferte pentru ca vreau sa ma reapuc cu alt cont, si nu mai am mai nimic sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idu-l meu de mess este gyoo_mj daca vr sa vinzi contul bagama in lista si da-mi buzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Daca mai ai contul da add la cosmyn_sukaru2000! Si vorbim! Multumesc!

| bocseflorin a răspuns:

Sall! Daca mai ai contul add fantazyphlop il cumpar mz! astept raspuns