| Daria a întrebat:

Vara asta vreau sa imi petrec mai mult timp cu prietena mea cea mai buna.happyUnde am putea merge ca sa ne distram, prin oras? M-am gandit la strand, la o terasa sa bem un suc, alte idei interesante mai aveti?happyMerci.

Răspuns Câştigător
| Cassidy a răspuns:

Puteti merge cu cortul in aer liber,e foarte relaxant,puteti sa jucati carti noaptea,spuneti bancuri,sa povestiti ce vi s-a mai intamplat,iar ziua va plimbati prin padure ( depinde unde mergeti cu cortul).big grin prin oras cu rolele, bicicleta, in Mall, la McDonalt,KFC, puteti face cursuri de dans impreuna, poate chiar si o petrecere in pijama smug sper ca te-am ajutat big grin funda?