| RockAddicted a întrebat:

Vara tenisi se poarta cu sosete sau fara?

Răspuns Câştigător
| ionut1369 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres cu sosete genul acesta. Nu se vad dar te scapa si de senzatia neplacuta a piciorului gol in tenesi:)

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cu șosete până la glezne. happy
Acele șosete sunt cele mai bune vara.

| liliacALB a răspuns:

Mai bine cu sosete, altfel risti sa strici tenisii si nici foarte confortabil nu e.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Pai depinde poti sa porti tenesi cu sosete din acelea micute care nu prea se vadhappy

Sper ca te-am ajutat
Succes
uFf Funda>

| Lauria a răspuns:

Cu sosete. Fara nu e prea ok deoarece transpiri si ai o senzatie mai neplacuta.

| Sashavalentine a răspuns:

Fara.

| AaLexS a răspuns:

Cu sosete. Dar niste sosete mai subtiri, nu iei din alea din lana rolling on the floor.
Si eu port tenisi, dar cu sosete subtiri. E confortabil. big grin