| anonim_4396 a întrebat:

Vb cu o fata de ceva timp si nu stiu ce subiecte sa mai vb (mentionez ca vreau sa ma cuplez cu ea) va rog eu

Răspuns Câştigător
| Byby_6293 a răspuns:

Poi invit-o la un suculetz, o plimbarica, etc, dar asa mai spre seara, povesteshtei ceva din trecutul tau ceva c ar interesea-o, dar numai d fostele prietene nu[-x, o intamplare mai neplacuta, ceva la care sa rada, intereseaza`te ce`i place, du`te cu un trandafir(la orice fata ii plac florile) si dupa toate astea sta`ti un pic p bank undeva ca "a`ti obsit" si vb mai mult, cand o conduci acasaa sarut`o numai p frunte si atat, da`i un sms d noapte buna, o sa fie surprinsa! dai o zi pauza, nu fi ft stresant ca o sa s plictiseasca dupa aia si invit`o la un film, in timpul filmului ia`o d mana, uita`te la ea asa cu coada ochiului, fa qmva sa vada ca t uiti la ea...incearca sa t apropii d ea si in timpul filmului sau in drumul spre casa incearca sa o sarutzi daca crezi ca ar vrea asta1 sa`mi zici cum a fostbatting eyelashes. Succesbig grin. asta e parerea mea, mai ales ca sunt fata poathe t ajuta lucrul asta, adica sa vezi problema din ochii unei fetebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Byby_6293 a răspuns:

Npc:* zi`mi numai daca te-a ajutat cu ceva:*

| pkr09 a răspuns:

Ms mult byby

| Abstract a răspuns:

Intreab-o ce ar face daca ai intrebao daca vrea sa fie cu tine.big grin Ea poate iti va spune da atunci uh o sa ii spui atunci vrei sa fii cu mine? daca va zice nusad intreab-o de ce. Incearca sai marturisesti ca o iubesti sau ca o placi fi sigur pe tinewinking. Succes