| anonim_4396 a întrebat:

Verisoara mea a avut varicela, acum o luna, sau chiar mai mult.Si eu am luat contact cu ea, la primele zile cand a putut sa iasa din casa. Exista posibilitatea sa mai fac varicela, daca a trecut atat timp de atunci?

2 răspunsuri:
| Laura_6128 a răspuns:

Daca i-a trecut definitiv nu mai sunt sanse sa iei...insa adica nu... poti face o varicela de toata frumusetea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu draga mea eu iti raspund pentru ca sunt medic si ma ocup cu asemenea boli tu nu o sa iei stai fara grija