| Artemisia a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti obsedati de o celebritate? Care a fost aceea?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da inca sunt de 3 laughing nu de una singuralaughing Patrick Dempseylove struck Peter Facinelli si Ian Somerhalderlove struck

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să admir, nu obsedată că deja este o boală.
Bărbații deștepți și femeile frumoase.
Pa, pa.

| cornel a răspuns:

De andra.si inca imi place foarte mult cum cantahappy

| Myuu a răspuns:

Da, pot sa spun asa de Miley Cyrus, pana am intalnit-o pe DisneyIsTheBets care m-a acrit din prima clipa si nu imi mai place de Miley Cyrus de nici o culoare.

| DonGiovanni a răspuns:

barbara jean blank, e foarte frumoasa.

| Satan13 a răspuns:

De MJ! Nu chiar obsedata, dar pe aproape! Pt ca atunci, ma gandeam numai la el si vb numai despre el! Si imi doream apsolut toate mel cu el! Pe atunci sp mereu "MJ is the best!" sau "MJ is number one!"! Dar acum e total altceva!

| xSoaked a răspuns:

Mda thinking Adam Lambert ( dar nu chiar obsedata in adevaratul sens al cuvantului, imi placea foarte mult ). Si am avut un fel de obsesie mai demult cu David Henrie laughing ( da, da, tipul din Waverly Place laughing ). Si o obsesie mai calma ( in sensul ca nu vorbesc despre el aproape deloc si nu caut poze/videouri/etc ) o am cu Joe Perry cand era tanarhee hee ( "obsesia" asta o am de mult timp, celelalte 2 au durat putine luni )

Si scuza-ma ca ma deplasez un pic de la subiect. Asta nu e ceva rau, atat timp cat nu iti ocupa o mare parte a timpului pe care ai putea s-o folosesti in scopuri utile. Sau o alta situatie nasoala ar fi sa nu iti poata placea de un baiat real, de langa tine, sau sa nu poti iubi un astfel de baiat, din cauza obsesiei cu celebritatea. Eu nu am ajuns nici pe departe in punctul asta si este bine ca nimeni sa nu ajunga big grin

| adriana_5421 a răspuns:

Eu le ador pe Yvonne strahovski, Jennifer love hewitt si eva longoria. si dintre baieti pe zachary levi

| ticaela a răspuns:

Pai mai demult eram obsedata de dylan sprouse acum mia cam trecut dar a inceput justin bieber

| Kennya a răspuns:

Hi! Sunt obsedata de Taylor Lautner si Taylor Swift laughing

| Puffy_1082 a răspuns:

Daa de Miley Cyrus(in sensul ca imi place la nebunie cum canta si cum se imbraca) si de justin bieberlaughing dar chiar nu stiu de ce