| croissant a întrebat:

Vi s-a intamplat sa il/o vedeti pe fostul/fosta intamplator pe strada si sa treceti pur si simplu in trecere de unu si celalalt fara sa va salutati? Ce sentiment ati avut?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. Daca am fost salutata, am raspuns usor la salut si mi-am continuat drumul, fara sa ma opresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suferinta, neputinta, stare proasta. Ce sa simti?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da, din pacate ne purtam ca 2 necunoscuti si nu doar o data.

| madalinfindrihan a răspuns:

Un sentiment de simtit prost pentru ca nu am salutat-o.

| Criss0934 a răspuns:

Da,am patit si eu asa ceva.Sincer a fost sanjenitor, chiar m-am simtit extrem de rau.Dar nu neaparat ca am trecut unul pe langa altul ci faptul ca stand in acelasi cartier si casa lui fiind in drumul meu ne intalneam des.Dar dupa despartire, cand ne-am intalnit intamplator, ne-am simtit sanjenitor iar eu am luat-o inainte doar pentru a nu il privi in ochi.Stiu ca nu te interesa dar uite o situatie mai naspa. happy