| jumpno a întrebat:

Vine 1 ianuarie si as vreau sa stiu ce sa fac sad fata de care imi place nu stie ca o plac dar totusi as vrea sa i iau ceva...Un maritosor sau un mic buchet de flori sau ce sa i iau thinking ( daca un martisor ziceti-mi si ce model ok ca as vrea sa i iau unul cat mai frumos)
Sper sa ma ajutati (fundita)

p.s : sper raspunsuri de la fete

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

1 Ianuarie? Ai postat intrebarea pe 13 Februarie rolling on the floor rolling on the floor Ce ti-a venit frate? Poate 1 Martie. Asta e cea mai amuzanta intrebare pe care am citit-o azi.

| neutrino a răspuns:

Pentru 1 ianuarie, cel mai indicat este martisorul, bineinteles daca asta este marea ta placere.

| William a răspuns (pentru neutrino):

O iei si tu cu Ianurie laughing. 1 Martie.

| mada1820 a răspuns:

Ai vrut sa spui ca vine 1 martie,pai ai putea sa ii iei o bratarica,sau un lantisor,o pereche de cercei,o brosa frumoasa impachetata intr-o pungulita de cadou, ai mai putea sa ii iei un parfum, o esarfa, sau un pandativ, o felicitare personalizata.

| Vasy_Calin_1999 a răspuns:

Hei poti sa ii cumperi un buchet de flori si o ciocolata milka ps frate eu asa fac