| Andreea1130 a întrebat:

Vine sccryingcryingcrying. voi ce parere aveti...va bucurati?

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Neasad
Cien s-ar bucuralaughing
A da tocilariismug
Eu am bucur numai de pauzesmug
Sa mai stau in pauze la barfa cu fetele:devil) De orele de sport in care putem juca voleibatting eyelashes
De zilele in care nu vin profii la orelaughing
Alea imi placlove struck
Restu' nuuuustraight face
Ce emoti am cand ma pune sa zic lectia al istorie:-s
Sau acnd dau un test la matelaughing
Sau cand sunt scoasa la tabla la romanasad
Pf... asta e.
Vacantsa a fost frumoasabig hug
Lungahee hee
SI bine meritatalove struck
Nu crezi?:S
Orcm succes la scoalakiss

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pfaa imi e un dor de colegi de imi vine sa pup toate pozele cu eirolling on the floorDe unde ca le am la Cosul de Reciclarewhistling
Dar da imi e dor de profi. Ii admir
Si imi place ca ma duc la cumparaturi cu batranul Tomsmug

| Emena a răspuns:

Da.pentru ca sunt boboaca si de abia astept sa`mi cunosc colegii love struck

| doar.pt.voi. a răspuns:

Vreau vacantacrying Pe de alta parte ma bucur... voi face practica mai multa la scl. cls a11a:X

| Helvete a răspuns:

Atat de mult, incat intru in depresielaughing. De unde?! Abia asteptam sa se termine anul sa scap de scoala, si acum- iar! Parca nici nu a fost vara! Deci nu.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Da. mă bucur! La școală e toată distracția, toate informațiile, băieții drăguți, prietenii mei, materiile faine, pauzele scurte și palpitante, emoțiile și trăirile adoleșcenței... E super! Voi avea materii noi, profi noi, nu mă mai plictisesc acasă... e super la școală! E cam obositor dar mă bucur că mă fac mai deșteaptăwinkinglaughing

| georginika a răspuns:

Ma bucur ca imi revad colegii love struck... dar cand ma gandesc ce ma asteapta anul asta...as vrea vacanta prelungita laughing)

| Диана a răspuns:

Daaa! Mor de bucurie!
Ei pe dracu... :-J
Off... Vacanta asta a trecut prea repede. Nu mi-e dor deloc de scoala, si nu m-as supara daca ar mai fi ceva greve.batting eyelashes laughingbig grin

| ladygaga a răspuns:

Da` de unde...

| lovenotsex a răspuns:

Vine distractia, prietenii,happy... dar ori plangem ca vine ori nu, tot vine.:d

| ArexuDeea a răspuns:

pentru ca e de ziua mea urasc foarte mult inceputul de scoala dar imi place sfarsitul

| UninspiredName a răspuns:

In niciun caz, orice legat de scoala ma enerveaza, ce copil normal ar vrea sa fie la scoala in loc sa stea cu prietenii sau cu persona iubita afara fara nicio grija.

Răspuns utilizator avertizat
| Nécromancie a răspuns:

Mi-e indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...mai bine taceailaughing

| DianyS_3637 a răspuns:

Mdea.mai bine taceaistraight face
nu'mi amintiilaughing...de'abia am terminat temele.sh mama ma pune la altelelaughing