| Dontforgettosmile a întrebat:

Visez baiatul de care imi place aproape noapte de noapte. Cand visez, pare totul atat de real, transpir, am "fluturasi" in stomac pe bune, ba chiar mai mult, ii simt atingerile pe corpul meu. Si il visez cu prietenii lui (nu-mi place de ei) iar dupa ce ma scol, simt parca s-a intamplat visul. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

E frumos ce visezi.Ar fi bine sa te bucuri de visul tau.Foarte multe persoane au cosmaruri.Tu stai bine...

| 101Aem a răspuns:

Incearca sa-i spui ce simti pentru el, eu sunt baiat si m-as simti mai ok daca stiu ce simte o fata pentru mine. Incearca sa-l chemi la un suc, sau cand mergi pana la magazin cheama-l cu tine si pe drum poti sa-i spui ceea ce simti pentru el. NU UITA CAND II SPUI SA-L PRIVESTI IN OCHI! e mai ok si pentru el pentru ca asa vede mai bine ceea ce simti pentru el big grin. Bafta! Funda?

| kassikdoriftar a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa vorbesti cu el, sa il inviti undeva si de acolo sa dezvolti. Oricum nu ai nimic de pierdut, eu zic ca e mai bine sa faci visul sa fie realitate.

| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Daca visati persoana iubita semnifica bucurie si dragoste. Alternativ, daca iubitul era bolnav sau nu se simtea bine, sugereaza suparari si dezamagiri in dragoste. De asemenea, daca iubitul v-a inselat in vis inseamna ca vor avea loc schimbari pe plan sentimental.