| XatomisX a întrebat:

Voi ati facut majoratul? eu nu prea vreau sa il fac ca toti vor manele eu nu le suport si daca ar fi sa chem pe ce-i care nu asculta gasesc maxim 4 prieteni

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Trebuie sa punctezi cumva momentul.
A-ti face majoratul nu inseamna obligatoriu sa inchiriezi un club si sa vina 50 de oameni.
Poti sa te intilnesti cu aia 3-4 prieteni la tine acasa, sa comanzi pizza si tort, ascultati muzica, va uitati la un film...ce faci de obicei doar ca o sa sufli si in tort.
Sau ii inviti undeva in oras pentru 2-3 ore.
Nu lasa sa treaca aniversarea!