| Akop a întrebat:

Voi ati iubit atat de tare incat s-a simtit ca v-ati da si viata pentru persoana iubita?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA se intampla, dar 90% sunt dezamagiri profunde.Dar totusi raman cele 10 procente.

| JustmeV a răspuns:

Poate.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu cred că pot face aşa ceva. Egoismul meu e mult prea extrem.
N-aş face asta nici pentru tata, pentru o persoană random nici pe departe.

| irina20 a răspuns:

Da,timp de 7 ani, si inca o fac happy

| William a răspuns:

Nu.

| Shara17 a răspuns:

Da, iar acum la mine s.a sfarsit... sau e doar o pauza ( desi nu cred) ideea e ca nu trebuie sa spui decat atunci cand esti sigur de ceea ce simti si de persoana iubita ca nu te va face sa suferiwinking! Asta oricum e o lectie de viata prin care toti trec odata si odata.

Răspuns utilizator avertizat
| DdDdde a răspuns:

Nu dar tare as vrea.

| Scarpinici a răspuns:

Da, dar inainte sa fac ceva prostesc...am realizat ca poate am coarne, nu aripi happy