| Damii a întrebat:

Voi ati jucat scary maze? As vrea sa incerc dar am o retinere ca am vazut pe youtube cand apare fata aia urata big grin
Si cand apare aia tipa? Ca sa stiu sa nu trezesc toata lumea din bloc big grin
Prin urmare...sa joc?

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
da ...nu mi se pare ceva wow, adica mna trebuie sa nu tremuri, ca sa treci de cele 3 nivele, si dupa aia iti apare fata aiasadsi da da volumu incetlaughingo sa tipeee

| Zuzzi a răspuns:

Joaca.nu e foarte urata fata aia.o sa te obisnuiesti cu ea.un sfat. sa ai sonorul oprit pentru ca daca tipa chiar o sa trezesti tot blocul. funda?