| mary a întrebat:

Voi cam cat timp acordati temelor de scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat este necesar.Sunt zile în care stau și învăț și fac teme câte 4-5ore și sunt zile în care nici 10 minute nu stau, depinde de câte am de făcut.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În timpul şcolii primare - câte 3 ore/zi
În timpul şcolii generale - maxim 30 de minute/zi
În timpul liceului - zero
În timpul facultăţii - două-trei ore pe săptămână

| DeNyyy a răspuns:

Pai eu am ore de la 12.deci seara cand vin de la scoala o ora plus 3 ore. 4 ore petrec dar in astea 4 si invat. imi scriu temele cam intr-o ora dar depinde de cat am si ce subiect am. de ex daca la romana am de facut o compunere stau vreo doua ore la ea sincer

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Hmm...trei orebatting eyelashes

| deea_1980 a răspuns:

In jur de jumatate de ora.

| just|breathe a răspuns:

Intre 0 si 3 ore...

| Mony a răspuns:

Depinde. dacă am puţine teme si puţin de invatat cam 1-2 ore
daca am mult 2-3-4 ore... dar de obicei vreo 2-3 orebig grin

| anusha a răspuns:

Depinde, cand am multe teme vreo 2 ore imi i-a ca sa le fac, dar cand nu prea am, vreo 20-30 min.

| Ella_6365 a răspuns:

In ultima vreme, decat o ora. Nu pentru ca nu le-as face pe toate, sau le fac superficial, ci pur si simplu mi se pare ca nu am nevoie de mai mult timp atata timp cat stiu ce trebuie sa scriu

| DianaAndreea90 a răspuns:

5 minute big grin shh.nu mai zi la nimeni

| purplexfusion a răspuns:

Pauzelelaughing

| motu a răspuns:

Pfffff a trecut multi timp de cand nu am mai facut vreo tema serioasa.
Maxim 10 minute si alea doar cand am chef in rest la scoala!