| biancaiuliana a întrebat:

Voi care Willy Wonka il preferati cel din carte sau din film dati-mi si argumente! DAU FUNDA::*:*:*

Răspuns Câştigător
| TommoGirl a răspuns:

Din carte! Pentru ca til poti imagina tu singura! Dar si din film dupa ce citesti cartea pentru ca faci comparatie cu ce tiai imaginat tu si care este cel din film! Funda?!?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cartea iti ia mai mult sa o citesti dar asa iti imaginezi tu toata povestea, asa in film il vezi in 2 ore si vezi imaginatia altor oameni, altfel fata de cum iti imaginezi tu. dar mai intai citeste cartea apoi uita-te la film si vei vedea diferenta.

| SecretLady91523 a răspuns:

Cel din film pentru ca mi se pare mai sarit de pe fixthinking + ca e Johnny Depp

| TommoGirl a răspuns:

Multumesc pentru Funda!