| xAnita a întrebat:

Voi ce ati facut anii trecuti de Revelionlove struck?
Cele mai tari aventuri. Funda?!love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Eu anul trecut mi-am petrecut revelionul la tara, cu verisorii mei.
Erau singuri acasa, pentru. ca parintii lor (unchiul si matusa) erau plecati in alta parte la Revelion(tot in acelasi sat) cu alta matusa si alt unchi de`al meu si niste cunostinte. Eram eu, verisorii mei, niste baieti (cunoscuti noua) am ras, am dansat, am mancat, iar cand s-a strigat 2010, am tipat toti si am aruncat artificii, ne-am pupat apoi am plecat la bunica mea (care sta in acelasi sat), la fina bunicii mele si acolo unde erau unchiul si matusa mea. Am intrat la fiecare, fooarte bucurosi, le-am urat,, La multi ani'' apoi ne-am intors acasa, unde am mai mancat cateva ceva laughing) am mai stat la barfe si pe la 4 am adormit laughing

Pentru mine a fost cel mai tare Revelion love struck

| QueenOfLeon a răspuns:

Anul trecut am fost cu niste prieteni la munte de Rev.Am ras, am mancat si am vorbit despre toate tampeniile. Nimic iesit din comun. Tu ce ai facut?