| GaGy a întrebat:

Voi ce credeti atunci cand un baiat iti da o palma peste fund inseamna ca este pervers?

Răspuns Câştigător
| ale a răspuns:

Eu cred ca te place si nu stie cum sa iti arate asta, nu e pervershappy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii dai una la familie si pleci.Labagiuoh go on

| smile a răspuns:

Sincer nu stiu poate a facut asta din placere dar cel mai bine intreaba-l pe el. Succes. fundita?happy

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nesimtit uite eu is baiat si nu la iau la palme la cwr la fete pana se inrosesc

| MonkeY a răspuns:

AA inteleg dar totusi cati ani avetii? nu stie cum sa-ti arate ca te iubeste dar 100% ca nu e inca matur mai asteptati putin... nu e perverss iti garantez dai si tu una peste fundrolling on the floor

| Magnific a răspuns:

Ca ai place fundul respectiv laughing smugsmugsmug

| Bia` a răspuns:

Nu.nu este pervers.

Poate fi un semn ca te place sau ca este machostraight face. Cum zic ei baietiihee hee.

| Jacob27 a răspuns:

Te place:p

| IulianArt a răspuns:

Pervers este atunci când îți face ție și îi face și altei femei de pe stradă atunci da este pervers
Eu cred că te place

| skizz a răspuns:

Crede ca esti draguta? Pervers nu credlaughing

| YoyoLiiina a răspuns:

Nu cred ca e pervers, doar putin nesimtit.thinking
Sau poate te placehappy
Depinde ce intelege fiecare persoana prin acest gest.

Oricum nu e prea "elegant"laughing

| ada_8349 a răspuns:

Eu cred ca e nesimtit.sincerbig grin