| Claudiu_2472 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti gelosi? Cum reactionati?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu reactionez in niciun fel pana nu am dovezi clare.Nu risc sa pierd un om, pentru o banuiala

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde... Fac urat sau ma inchid in mine, il resping, dar de cele mai multe incerc sa ma controlez si sa nu-i arat, ca sunt geloasa (e mai sanatos pentru amandoi).winking

| YoungSteve a răspuns:

Cu indiferenta

| magicianul19 a răspuns:

Rau de tot

| allebwa a răspuns:

De ce?
Pe cine esti gelos?
laughing

| AnaGabitza95 a răspuns:

Vaii. eu sunt foarte geloasa. ce-i al meu. al meu sa fie! ma enervez destul de repede, desi de multe ori incerc sa nu arat. de exemplu daca baiatul pe care il iubesc, e in compania altor fete. mi se scoala parul`in cap de nervihee hee ma aprind de la orice mica prostie. chiar si de la niste vorbe rautacioase, spuse doar ca sa mi se faca in ciuda. nu suport ca alte fete sa-l placa pe baiatul pe care eu il iubesc, nu suport ca alte fete sa zica ceva despre el. vreau sa fie doar al meu. si doar al meu!