| M3ntosana a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?straight facethinking nu veniti cu din astea citesc o carte, sa es in oras cu prietenlelaughingca nu mai am asa cevalaughing(metionez ca am doar 14 ani)

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Citesc almanahuri, care este.

| Zâmbărici a răspuns:

Nu prea ma plictisesc, dar rareori cand ma plictisesc beau o sticla de cola si imi trece toata plictiseala, sa vezi ce vorbesc atunci, de consum toate minutele de pe cartela.eh vezi si tu ce facihappy

| diana a răspuns:

Dar de ce sa nu citesti? Ar trebui sa incercihappy
Pai eu cand ma plictisesc cant, ma uit la televizor, citesc despre un subiect care imi place sau scriu.

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Sunt putine momentele cand ma plictisesc, iar cand ma plictisesc ma gandesc ce sa fac sa ies din acea stare. Am destule jocuri in PC, dar daca sunt plictisit nici unul nu poate sa ma scoata din starea asta. Singurul mod de a scapa de plictiseala ar fi sa vorbesc cu cineva, iar acea persoana sa glumeasca cu mine.
Sa ai o seara buna!

| dulcik a răspuns:

Pai inainte cand aveam timp si ma plictiseam iesiam la o partida de shooping cu prietenele, ma duceam la film, vedeam un film pe laptop, ma aranjam, mergeam pe la salon, pierdeam vremea pe net, vorbeam la telefon, faceam curatenie in camera mea si pe la hainele mele imprastiate, invatam sa gatesc, si de ce nu chiar mi s-a intamplat sa si citesc o carte.Mereu mi-am gasit de facut cate ceva

| M3ntosana explică:

@anonim mai bine nu mai raspundeai straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma masturbez. O poti face si tu.