| gingergirl1 a întrebat:

Voi ce faceti cand va simtiti singuri si ati avut o zi proasta?

8 răspunsuri:
| maria_7379 a răspuns:

Buna! Pai eu cand ma simt singura ascult muzica, vad un film. Cand am o zi proasta de obicei vorbesc cu persoanele dragi mie, vorbesc cu cea mai buna prietena sau cu prietenul meu Iar eu cam mereu am zile proaste.
Insa tu ar trebui sa faci ce-ti place tie si ai sa vezi ca o sa iti treaca asta fac si eu si iti spun ca metoda de a face ce iti place merge chiar foarte bine. Daca faci ce-ti place uiti de toate problemele tale. Sper ca te-am ajutat cu ceva.

| DaReZon a răspuns:

Actual eu am de obicei mereu zile proaste. Ajung acasa, ma pun pe calculator si nu prea imi arde de filme, glume, vorbit etc. Ascult putina muzica si ma culc repede ca ma simt obosit. hm

| neutrino a răspuns:

Imi fac o cafea si incerc sa inteleg ce s-a intamplat si unde am gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plang.

| TashaUhm a răspuns:

Dorm`!

| ceaiuldetei a răspuns:

De ce? Vrei să faci ceea ce facem noi?

S-ar putea să nu ți se potrivească toate părerile. Cel mai bine e să cauți lucrurile care te bucură. Dacă vrei să faci ceva, fă ceea ce îți place.

Plimbă-te în natură. Nu sta în casă. Dacă preferi să stai în casă, citește ceva frumos sau fă lucruri pe care nu le-ai făcut până acum. Învață ceva nou.

Mănâncă prăjituri. Poți să te uiți și la niște desene animate. : )

În principiu, fă ceva să scapi de starea aia nasoală pe care o ai.

Poți să o faci, fie singură, fie cu prietenii. Alegerea îți aparține.

Între timp, așteaptă să treacă. Succes. : )

| PiinkSmiile a răspuns:

Buna! Eu de obicei citesc ceva, ori vorbesc cu cineva drag, ori ma uit la un film.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Merg la prietenilove struck
Beau sau mananc ceva dulcewinking
*ascult muzica* ♥♥