| Mirunaaa2 a întrebat:

Voi ce faceți toata ziua, cand stati acasa si nu ieșiți pe afara?
Eu ma plictisesc si nu mai stiu ce sa fac

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citim carti, ca sunt miliarde disponibile si nu te poti plictisi niciodata.
Asta daca ai epuizat deja curatenia in casa, spalatul rufelor, calcatul lor, gatitul mancarii si spalatul vaselor samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lângă ce lucrez prin casă/ afară ce e nevoie, ascult muzică, citesc, scriu versuri și stau pe net (cam mult).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc, ascult muzică, dansez, ofer răspunsuri pe TPU, fac treaba prin grădină, prin casă.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ascult muzica, invat, ma uit la animeuri, stau pe telefon.

| Anonim2682008 a răspuns:

Eu personal am multe teme pentru școală așa că le fac, apoi stau pe telefon (mă uit pe tik tok, Instagram, Youtube sau joc diferite jocuri), mă uit la TV, am animale de companie așa că mă joc cu ele, desenez, îmi fac curat în cameră, mai vb cu prietenii la telefon.

| Gaby5CM a răspuns:

Satisfacere personală sau sa te dai cu curul pe rozătoare