| FetitaCuCerceiiRoz a întrebat:

Voi ce sampon folositi?
Sa fie bun!
Daca se poate sa aiba si balsam la fel!
Adic de la aceeasi marca!
App imi puteti recomanda o placa de intis parul si una de ondulat cu preturi acceptabile?
Ms!

Răspuns Câştigător
| Barbiiie95 a răspuns:

Ai putea sa folosesti Alpecin este foarte bun, ajuta la regenerarea parului, head&shoulders, clear.Ai putea sa iti achizitionezi InStyler nu arde parul, indreapta parul, il onduleaza tot ce iti doresti.
http://www.thegift.ro/......ler-p-1036
Sanatate.Funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In general folosesc HS si e destul de bun.

| ImHereForYou a răspuns:

Yo folosesck Clear anti-matreata...foarte boooooon

| FetitaCuCerceiiRoz explică:

Barbiiie95 mersi :X

| todosivalentina a răspuns:

Eu folosesc Garnier Fructis si nu am probleme adica parul meu e destul de catifelat fara matreata si in niciun caz nu e aspru ca mi s-a intamplat sa folosesc un sampon care imi facea foarte gras si aspru parul.