| Deliα a întrebat:

Voi ce scuze folositi cand nu aveti chef sa faceti ora de sport? Nu imi place ora de sport nu ca as fi grasa am 1.69 si 46 de kg.Pur si simplu nu ma imac eu cu ora de sport.Eu iubesc restul materiilor am numai 9 si 10.Sunt tocilara de felul meu si sunt foarte cocheta, nu suport sa transpir sau sa ma imbrac in trening.Eu port numai rochi,fuste si pantofi cu sclipici, altfel nu ma simt bine. worried

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

Ma doare piciorul, mi-am luxat glezna, ma doare capul, am ameteli, nu mai pot sa respir ca m-a lovit aia[la noi in clasa e o batausa pe care n-o crede niciun prof], am cazut pe scari... poti sa ma contactezi: laura_malina2000@yahoo.com

3 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.
Eu zic ca sunt racita,ca ma doare rau de tot burta, ca am dureri de inima, ca imi e rau, ca am facut febra de dimineata si nu pot sa fac ora de sport, ca ma doare piciorul rau de tot.Cel mai des zic ca sunt racita!
Sper ca te-am ajutat!

| Deliα explică:

Poftim?

| IuliiKinder a răspuns:

Spune-i profei ca ai avut febra seara treuta sau ca ai febra musculara la picior etc.