| pamPammmPam a întrebat:

Voi ce va doriti de Craciunul acesta? :]

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vreau un catelbig grin

| Floreenofficial a răspuns:

Liniste si pace.Sanatate si fericire.

| Vizitiul a răspuns:

Sanatate imbibata-n bautura si-o femeie care sa stie multe despre natura.

| thegreatgatsby a răspuns:

First step to forever : My story
My Worlds Acoustic.

| RoRoxana a răspuns:

Un Bichon Maltezlove struck
Tu?batting eyelashes

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Un telefon cu touch screen sau cum se scrie:X:X:X din ala mare roz sau verde sau N97 mini cu touch screen si cu tastatura da asta vreau:X
dar sincer nu prea vreau nimic in afara de asta:X
sau un tell cu sanie adica din ala care se da in sus si in jos ca nu stiu cum draq se numlaughing

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Un tel:p

| problematic a răspuns:

Vreau sa fiu fericit. Nu mai imi doresc lucruri materiale de mult. Banii n-aduc fericirea. Iar obiectele. la un moment dat se duc si ele. Ba se strica, ba le pierzi. oricum, se duc si ele. Asa ca iti raman chestiile spirituale, care tin de suflet.

Imi doresc doar sa fiu fericit. Si sa traiesc clipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zăpadă, multă zăpadă, să mă simt ca într-un basm de-al lui Andersen. Mai vreau să am posibilitatea să-l văd pe omul iubit, măcar câteva clipe. Să contrasteze argintul zăpezii cu ochii lui frumoși, să ningă și să i se lipească de gene fulgii de nea. Să-i aud vocea gravă, să-i sorb din priviri toate acele mișcări lente, de pisică mare și leneșă. Aș vrea să fie cald în casă și frig afară, să privim pe fereastră, iar în jurul meu să miroasă a cozonac, a brad și a EL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon nou( iphone ) laughing Tu?