| LoLo_9163 a întrebat:

Voi credeti in Bloody Mary?laughing

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles. M-a bantuit azi-noapte de nu am pus geana pe geana.Am aruncat perna in ea s-a simtit ofensata si mi-a zis:"See you in heel"Dar eu:"Papusa e veche locatia"oh go onlaughing

| OanaG a răspuns:

Nu sunt nebuna!

Nu. e o prostie chestia asta!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu cred că e vreun utilizator sub 5 ani aici pe TPU care să creadă în așa niște baliverne! E o poveste fără rost care s-a inventat pentru a face farse! Nu are sens nici o legendă despre ea, sunt povești pe care le spun bunicii ca să adoarmă copii neascultători.

| Klara a răspuns:

Bineinteles ca nu cred laughing Dar totusi cred in spirite malefice.

| Диана a răspuns:

Normal ca nu cred in asa cevalaughing. Nu mai am 7 ani:p

| Adredemesconf a răspuns:

Nu cred in asa ceva!laughing

| bluepuff a răspuns:

Eu nu.
Am facut tot ce am gasit pe net sa o invoc si tot degeabalaughing.
Nu imi e frica de nimic si am zis ca vreau s`o vad si eu dar fara rost. Nu a venitsad. Stupidlaughing

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nuhee hee
Mi se pare o tampenielaughing

| Josh a răspuns:

Mey, daca vreti sa aflati cu adevarat daca exista, dupa 12 noaptea inchideti toate luminile in casa si aprindeti 3 lumanari. Doua puneti-le in fata sau in spatele vostru iar 1 tineti-o in mana si ziceti de 3 ori Bloody Mary x3, Vino sa-mi iei sufletul! Apoi vedeti ce se intampla! Oricum eu nu am incercat si nici nu am sa o fac!

| Ana_6509 a răspuns:

Cine mai e şi asta, vecina de la 4? O nu, nu pot sa cred, dupa un scurt search pe,, goagăl" văd că are şi o întreagă legendă iar eu habar nu aveam de ea.Nu cred in prostii, am trecut de mult de etapa aia in care credeam că există zâne, vrăjitoare si alte chestii din astea puerile.

| buzz_1876 a răspuns:

Doamne laughing
Am facut tot ce trebuia in oglinda, si nu a venit. Deci nu nu cred.
Poate vine numai la cel care crede in ealaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pana nu vad...hee hee

| IronHere a răspuns:

Nulaughing Vrajitorii, fanome, stafiilaughing. Nu mai exista! Dar poate o veni Bloody Mary la aia din tara ei nu la noi in Romania. Avem si tara mare ca s-o gaseascalaughing

| Raluka1 a răspuns:

Doani, Doanilaughing... Iar Blooooooody Mary, ce aveti baaaaa cu nebuna aia? Vai, am scris ceva de rau despre ea, vine acum la mine si maomoara. Fiti seriosilaughinglaughing