| catutzza a întrebat:

Voi credeti in fantome? Acum pe bune, eu mor de frica cand este vorba despre asa ceva!
Hai sa va zic ce mi s-a intamplat!

Era o zi de primavara.decat eu eram in casa, ascultam muzica pe calculator.
Mama si tata erau afara, sapau, iar fratele meu era plecat.Eu am auzit usa ca se deschide, pe urma se deschidea si se inchidea singura cu clanta cu tot, eu am crezut ca este fratele meu care obisnuia sa faca glume din astea! Am iesit afara si i-am zis mamei, a zis sa termin cu chestiile astea ca, chiar devin enervanta, nici tata nu m-a crezut! I-am spus unei prietene care ea chiar crede in fantome, ea a fost singura care m-a crezut! Ziceti-mi si voi intamplari de ale voastre cu fantome

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Buna poate era doar curent in camera si cand batea mai tare vantul de misca usa
Eu nu cred in fantome

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Putea fi de la curent sau putea fi pe bune ceva.
Eu am incetat sa cred ca exista asa ceva,desi in adancul sufletului stiu ca entitatile chiar exista.
Fratele meu a vazut o asemenea chestie sub forma unei umbre cu silueta omeneasca.
Daca nu ti-a facut nimic,nu e panica.Ele doar vor sa ne arate ca sunt cu noi,poate chiar sa ne transmit un mesaj, dar noi le percepem ca fiind ceva rau.
Daca intr-adevar sparge, darama sau incearca sa te raneasca ...atunci ai motive sa te ingrijorezi.

| Andreea2589 a răspuns:

Heii! Eu sincer nu cred in fantome. Cred ca daca refuzi sa te mai gandesti ca este ceva pe care nu-l poti vedea, teama va disparea. Si chestia asta cu usa, poate fi si de la curent. Acum nu stiuthinking Depinde... Poate fantomele chiar exista, desi nu cred. Stii cum e... pana nu vezi, nu crezi : - ss. App: cati ani ai?

| ovidw a răspuns:

Buna vad ca ai o problema serioasa. Entitatile(nu fantomele ca ileas din desenehappy ) chiar exista.Dar ce ai tu acolo este ceva serios de obicei aceste spirite nu-si fac cunoscuta prezenta.Decat in cazuri speciale.As recomanda sa te duci la un preot fiind pare destul de serios daca poate muta o usa un cutit nu-i problema, si sa-i zici la preot sa binecuvanteze casa si locu si apoi sal sfiinteasca