| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in iubire pe internet? Eu cel putin cred. thinking Sunt in relatie cu o fata din Bucuresti, eu sunt din Tg-Mures. O iubesc foarte mult, fata pe care am iubit-o cel mai mult in viata mea. Din cate zice si ea ma iubeste(eu o cred). Char cateodata ma gandesc ca ea poate sa fie iubirea vietii mele... nu stiu, aleasa, dar am numai 16 anihappy. Nu ne-am intalnit niciodata dar sper sa se intample intr-o zi. Voi ce parere aveti de situatia asta happy?

Răspuns Câştigător
| CurcubeuMov a răspuns:

Ar fii ideal sa va intalniti happy astfel puteti sa va impartasiti dragostea.
Este deja ceva normal in ziua de azi, ca relatiile sa se tina si la distanta. Cunosc cazuri in care, relatia a durat ani de zile, dar ei au facut un mic efort si s`au vazut. Iti urez bafta, eu cred ca daca voi chiar tineti unul la celalalt, puteti trece peste acest mic amanunt si anume, distanta!happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu zic de rau dar iubirea vietii tale nu va fi aceasta fata, ea este doar un timp din viata ta cu care te simti bine, pana iti vine perechea mai ai multi ani de asteptare. Pa

| Flav a răspuns:

E prima, nu?
Cum poti sa spui ca esti intr-o relatie c-o fata, cand nu te-ai vazut deloc cu ea? Internetul asta va ia mintile.

| Loka a răspuns:

Si eu sunt la fel in situatia ta.Prietenul meu este din cj iar eu din Salaj.Pentru noi nu ar fi o problema sa ne vedem.Si exact cum spui tu il iubesc foarte mult si stiu prea bine sa sunt aleasa lui mi-a spus-o de mii de ori...si totusi eu cred ca merge daca suntem de 8-9 luni impreuna.

| broscutsaaa a răspuns:

Eu personal nu cred in asa ceva. Cum sa ai fluturasi in stomac cand iti trimite " :*"? Nu ar fi mai frumos unul real? Nu ai simti mai multe? Si plus de asta Bucuresti este un oras-metropola, are 2 milioane de oameni. crezi ca nu i`au fugit niciodata ochii dupa alt baiat?

| YuukiNightmare a răspuns:

Cred că o iubești dar trebuie să te mai gândești. Până nu cunoști persoana nu poți fi sigur ( si eu am trecut prin așa ceva. am crezut că-i iubirea mea dar s-a dovedit a fi un idiot profitor - scuze ). Nu e bine să ai încredere într-un profil virtual. Pe net toți suntem ce vrem.

| Siminik a răspuns:

E o situatie des intalnita in ziua de azi. Dragostea nu tine cont de varsta si de distanta! Daca va iubiti, o sa rezistati cat mai mult impreuna!

Mult succes si sa nu o faci sa sufere!

| paynehunter a răspuns:

Nu exista iubire pe internet, ceva e sa fii fata in fata cu acea persoana si ceva e sa vorbesti cu ea

Răspuns utilizator avertizat
| inlovewithyou a răspuns:

Iubire pe neT? Ce iubire pe netstraight face? Trezeste-te happy adica bine toate bune si frumoase dar de unde sti ce face ea? Cu cine este ea? De ce sa nu te bucuri de adolescenta in realitate Sa ai tot ce-i mai bun acum sa vezi cum e... sa treci prin tot!happy nu pe net