| Aly359 a întrebat:

Voi credeti in vampiri? am vazut pe net niste filme cum ca ar exista aici in romania si chiar in judetul meu nu mai suport imi e frica sa mai stau in casa. Funda

7 răspunsuri:
| bd a răspuns:

Nu exista. stai calma. si daca sti ca iti imaginezi lucruri din astea nu te mai uita la seriale gen true blood.

| Aly359 explică:

Dolj

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

In ce judet esti? sa nu fie al meu

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Dar serios, chiar crezi in oameni morti care invie (suna ciudat) la care le cresc dinti siiti iau sangele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai... Cum sa existe? Normal ca NU exista. Filmul e film. E imaginar.

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Eu una cred.Adica daca accepti si raspunsul unei tipe obsedata de ei, mai exact eu...Ar fi calumea.Si nu ai de ce sa iti fie frica. Daca ar fi ca unul dintre ei sa vrea sa se hraneasca cu sangele meu, cu siguranta i-as cere sa nu ma lase sa mor dupa aceea ci sa ma transforme intr-un mort viu... Ei, asta-i parerea mea. devil

| mariamagdalean a răspuns:

Inca nu a venit nimeni cu nici o teorie interesanta daca ar exista vampiri sau nu....eu una cred ca exista undeva prin lume, dar tie nu ar trebui sa iti fie frica, tu trebuie sa ai tarie si sa iti spui ca nimeni cu ti-ar putea face rau.stii la mine functioneaza...mie nu imi e frica de aproape nimic, asa ca nici tei nu ar trebui sa iti fie frica.P.S. tot ce dau astia la TV sunt doar chestii de marketing big grin