| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Voi cu ce persoane radeti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| fr4t3ll0 a răspuns:

Cu persoanele care tin la glume si care implicit stiu sa faca glume.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cu prietenii si familia.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Cand ma intelegeam bine era cu tatal meu.Asa cum era el dar cand spunea o gluma radeam zile intregi.
Radeam foarte mult alaturi de fostul prieten dar cu care am rupt orice legatura.
Iar in prezent cel mai mult rad cu bunica si mama mea iar de multe ori rad de motanul meu care face tot felul de faze care iti vine sa il mananci efectivlaughing

| Aleks7 a răspuns:

Cu prietenii. happy

| d3javw a răspuns:

Cu colegiihappyglumim taota ziua si radem din orice prostielaughing