| Mariiiiaa a întrebat:

Voi cum v-ati razbuna pe prietene?

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Yo nu ma voi razbuna niki0data pe nimeni!
Daca mi-ar gresi, nu as mai baga-o in seama. Daca si-ar cere scuze.nu stiu daca as iertao!

| Vara200 a răspuns:

Pai eu de felul meu sunt mai razbunatoare laughing Asa ca m-am certat acum vreo 5 luni cu o prietena buna de-a mea si de atunci nu m-ai vb cu ea.M-am razbunat pe ea furandu-i prietenu whistling, injurand-o si chestii.Dar nu e frumos sa faci asa ceva, dar nha asa`s eu! happy

| badnews a răspuns:

Orice ti-ar fi facut un prieten eu spun ca nu se merita sa te razbuni. cea mai buna metoda e indiferenta, merge intotdeauna