| dedebt a întrebat:

Voi de ce plictiseala aveti parte in scoala altfel?
ce faceti?straight face

5 răspunsuri:
| dedebt explică:

Mhm..eu luni am avut parte de..NIMIC. A fost ceva la modul ca ne-a dus in celalalt corp al liceului unde au venit niste reprezentanti ai unui cabinet stomatologic. apoi nestiind ce sa mai faca cu noi..ne-a dus in clasa altora din liceu..si am vazut cum se picteaza icoane(cine a vrut..pt ca acolo era wi fi. si parca nu-ti venea a fi atent)
marti..marti am fost tot in celalalt corp al liceului unde au venit niste jandarmi..pe urma am fost la teatru (yuhuustraight face). azi la o unitate militara (asta chiar mi-a placutlaughing ) ..maine, la un centru de copii si apoi (probabil) la un film la mall. vineri, e incert

| GabiArian22 a răspuns:

Plictiseala.Stam in clase ne uitam la filme mai vine cate un prof vede ce facem ma gandesc ca mai bine nu mai ma duc saptamana astalaughing U ce plictiseala ai?

| Dariusuu a răspuns:

Eu nu mă plictisesc.

Fac consultații.

| svartirhimnar a răspuns:

Ăăăă..Azi am fost în parc. a fost destul de distractiv pentru mine şi o colegă..restul s-au dus după dirigă ca vacile după cioban. Mâine vizităm licee. şi poimâine, şi joi. Vineri activităţi sportive. Voi?

| EAlice a răspuns:

Naspa rau de tot. Agitatie maxima; nebunie (si nu din aia buna)! Azi am vazut cateva filmulete la inghesuiala cu inca o clasa sad, maine ne pune sa facem "ecologizare" in "sera scolii" (munca in folosul scolii, intr-un loc in care ti-e si frica sa intri), miersuri ne duce pana la Bucuresti (maree grozavie!) joi o sa ne invartim de chiauni prin curtea scolii, iar vineri alta plictiseala. Eu una, asi fi preferat vacanta si saptamana asta!