| ioana003 a întrebat:

Voi (fetele) cu ce sunteti imbracate acum de revelion? happy

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Eu sunt imbracata cu o bluza rosie (stil camasa alba si pe deasupra ceva rosu...) cu o pereche de pantaloni negri si o curea cu pietricele stralucitoare albe si rosii si unghii rosiihee hee parul dat intr-o parte si in par o fundita negru cu rosu big grin

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Colanti negri, bluza lunga cu model de leopard, esarfa cu acelasi model, o vesta cu blanita gri, cizme gri, bratari de rock-er, cercei rotunzi, la gat un lantisor subtire cu o inima si o cheie.
An nou fericit!

| LoveForShania a răspuns:

Eu nu sunt acasa, de revelion suntem la restaurantul Belvedere din Brasov si ne vom caza la un hotel pana maine dimineata. Astfel tinuta mea e mai eleganta : [desi nu foarte eleganta]
- o pereche de colanti din Latex, gri cu cateva pietricele
- un pulover mulat, peste fund, cu o centura simpla stralucitoare pe mijloc, alba, pentru ca puloverul e negru
- cizme

Iar cat voi sta afara sa ne uitam la artificii voi mai avea:
- o geaca alba peste fund

Momentan sunt in casa, pe laptop. Cand vom ajunge la ora 24, iesim afara. La multi ani si toate cele bune!

| Lime a răspuns:

Bluza roz, lunguta, cu putin gri, colanti negri (sau blugitongue), cizme gri
happy

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Eu fac revelionul intr'un loc special, foarte bine amenajathee hee, alcatuit dintr'o camera cu un pat, o lampa, un televizor si dragul meu laptop:X. Te anunt ca sunt imbracata in pantaloni scurti si un tricou rosu. Te astept.
laughing La multi ani!; x.