| karbonat a întrebat:

Voi fumati... daca da ce tigari va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| FinettiMlk a răspuns:

Nu fumez! dar stiu ce fumeaza o prietena.de fapt doua prietenechatterbox laughing Kent, dunhill, davidoff. baftaa! :* aaaaaaa, si. Funda?puppy dog eyes3

7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu

| cupcake02 a răspuns:

Dunhill

| ladygaga a răspuns:

Nu fumez.
Fumatul strica plamanii si scurteaza viata.

| condreavaly a răspuns:

Winstone albastru marlboro rosu kent 8 si lung...

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Inainte sa ma las, doar kent8, de cand m-am apucat din nou... winchester si viceroy lungi...care dau senzatia aia de parca fumez coceni.

| Supplexa a răspuns:

Kent lung love struck ..il ador blushing

| karinutzaloveya a răspuns:

Pai da... prefer dunhill negru, kent convertibile(click), kent lung sau la mare nevoie e bun orice decat nimic... Dar te sfatuiesc sa nu incerci. Si daca deja ai incercat, lasa-te repede. Crede-ma, e cel mai bine asa. MULT SUCCES!