| anonim_4396 a întrebat:

Voi mergeti in cluburi de obicei? cam cat costa intrarea? pe la 16 are ceva daca merg in club? dati-mi mai multe detalii despre cluburile din bucuresti, va rog.mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Iti recomand eu unu la Snagov Localiattea Ciofliceni, crede`ma merita drumul foarte frumos clubul fara taranisme, batai si alte chestii caracteristice majoritatea cluburilor 15 ron era intrarea asta vara dar micul inconveniment este ca nu te primeste daca nu ai 18 ani.

| Andreea_2177 a răspuns:

Eu merg in club doar cu lentilele mele colorate :D le-am luat de pe www.getwild.ro