| Nustiucenumesaimipun1234 a întrebat:

Voi unde va faceti revelionul? Anul acesta o gramada de baieti m-au chemat sa imi fac revelionul cu ei, incredibil pentru ca este primul an in care ma invita bunaciunile orasului. Deci pe majoritatea i-am refuzat si l-am acceptat pe unu' care e de varsta mea (15 ani ), dar problema este ca vor fi 9 baieti si fete voi fi doar eu si o verisoara de a mea mai indepartata, il vom face la un baiat acasa care are 17 ani. Am vorbit cu baiatul care m-a invitat si a zis ca nu trebuie sa pun niciun ban si ca ei o sa fumeze ilegale si eu i-am zis ca nu o sa beau si nici nu o sa fumez si mi-a zis ca nu stiu ce pierd. Eu i-am zis mamei mele ca il fac la o prietena acasa ca daca i-as fi zis exact unde si cu cine nu m-ar fi lasat. Problema e ca eu nu prea am incredere in ei ca nu ii cunosc de prea mult timp ..Eu pe ei ii cunosc de 2 ani si ei pe mine din octombrie laughing. Sa merg sau sa nu? Fundaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ar fi bine sa mergi la ei pentru ca au intentii mai putin obisnuite sa le aplice la fete

| Neo12 a răspuns:

Nu te duce. Fac pariu că o să te corupă şi pe tine să fumezi şi o să vrea să întreţină şi relaţii sexuale cu voi 2. Mai bine-l faci acasă, singură, decât cu ei.
Nu se merită de pe acum să fii implicată în astfel de anturaje şi să îţi pierzi virginitatea, părerea mea. Acum tu faci ce vrei. Iar dacă mama ta o să afle, o să iasă urât rău. În plus, tot ceea ce ei vor de la tine, n-o să te ajute cu nimic, o să-ţi facă doar rău.
Degeaba-s ei buni dacă o 'ard' aşa, păcat de frumuseţea lor.
Hotărârea rămâne să o iei tu.

| dianainsta01 a răspuns:

Bunaciunile orasuluilaughing, nu m-am putut abtine. incearca sa gasesti sa faci revelionul cu altcineva, undeva unde sa te simti confortabil sa zic asa. iar daca nu gasesti du-te, nu au ce sa iti faca pana la urma, atata timp cat tu esti fata la locul tau si nu fumezi sau te imbeti, desi din cate mi-am dat seama, nu e cazul.

| Burjon a răspuns:

Nu te duce!