| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat care are o relatie cu o fata de cateva luni desi el crede ca eu nu stiu de relatia lor. Nu ne mai intalnim de cand e intr-o relatie desi el ma cauta mereu, care este scopul lui?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu care crezi? face colectie de trofee, posibil ca e un barbat frumos si te atrage si ai face sex cu el si e posibil ca o vei face, voua va plac curvari de genul pe aia cuminti zona prietenei

| OldSoul a răspuns:

Sa ti-o traga si tie...
Sau daca vrei varianta mai frumoasa: Sa te aibe drept amanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multe posibilitati.
Cum a zis ZuKest ar fi cea mai probabila.

| horansgang a răspuns:

S-o fi saturat de fata aceea si te vrea si pe tine. e o prostie! tu trebuie sa fii desteapta si sa il descosi asa cum trebuie, nu-l lasa sa te ia de proasta ca o sa ajungi sa suferi intr-un final, eu doar atat iti zic. baietii de genu sunt o pierdere de timp oh go on

| litere123 a răspuns:

Sa profite si de tine. Întotdeauna la băieți nu le ajung o singură fată