| cryss_6160 a întrebat:

Voua la ce varsta va venit ciclul? primul primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Mie mi-a venit ciclu la varsta de 13 ani la a doua zi dupa ce mi-am serbat ziua. Fundita?happy

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La 12 ani

| pengu a răspuns:

Aproape 12 tongue
@ana chiar daca iti vine ciclul, inca esti domnisoara tongue

| pinky_2290 a răspuns:

La 11 ani :d

| shanela a răspuns:

Mie mi-a venit la 13 anisori uhh ce mica eram atunci acum 7 ani

| Căpșuuu a răspuns:

13 ani

| justme_2012 a răspuns:

La 10 ani xD

| anca_2642 a răspuns:

La 13 ani!

| Patty_8050 a răspuns:

12 ani, clasa a VI-a.

| shlerlyn4 a răspuns:

Tu ce vrei sa faci prin asta?
Nu am vazut nicio fundita mai joslaughing

vrei sa ai mai multe intrebari sau cerolling on the floor

| ana_4027 a răspuns:

Pai drept sa-ti spun mie nu mia veni inca dar nu ma grabesc nu vreau sa devin femeie vreau sa raman domnisoarahappyhappyhappyhappyhappyhappy

| ana_4027 a răspuns:

Pai mie nu mi-a venit depinde de varsta tu cati ani ai
?