| Mariaa a întrebat:

Vreau cateva porecle pentru prenumele Maria happy
Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Maria -> Marry, Maya, Ria, Marioara, Mariuta, Mariuca, Mara, Mira, May.
Ai putea sa-ti pui porecla " Mapink " sau pui Ma si culoarea ta preferata in engleza, poti sa pui si Muffy, ceva care te caracterizeaza de exemplu prajiturica in engleza : Cookybatting eyelashes.

8 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Mariuta cariuta laughing. Maria - palaria.
Marioara.

| TabooR a răspuns:

Maria butelia!

| Meryem027 a răspuns:

Marry, Marr, Mariss

| Missin`you` a răspuns:

Mary

| 2l3xandra a răspuns:

Pai eu am avut o colega in clasele 5-8 pe care o chema maria si noi ii spuneam marutza

| 2l3xandra a răspuns:

Sau miriam tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
Mari
Mariuca
Mar
Maru
Ari
Iar aici ai si mai multe;))
:
http://www.tpu.ro/conversatii/porecle-pentru-maria-mersi-mult-d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo si inca unul:
Airamtongue(inversul)