| PerfectAngel a întrebat:

Vreau cele mai noi si cele mai dragute statusuri love struck:* [ fara baieti despartiti etc feeling beat up ] Cele mai noi primesc funda`happy!

Răspuns Câştigător
| Deutzeuh a răspuns:

Sa nu subestimatzi niciodata fetele...ele pot mereu sa fraiereasca pe baietii prosti doar din cuvinte, insa baietii pot doar sa vrajeasca fetele prin felul cum arata, pentru ca la cuvinte sunt varza.

la cat de bine arat ai face flotari in spranceana din mijloc

Iubirea este ca o floare,...da' vezi, trebuie' s-o culegi de pe marginea unei prapastii infricosatoare

De unde-ti vine fericirea?
Fericirea ta vine din dragostea pe care o oferi altora, nu din cea primita.
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

4. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

5. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

6. Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

7. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

8. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10.Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

11. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

12. Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

13. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

14. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

15. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

16. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

17. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

18. Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

19. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

20. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

21. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge

3 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

42. Mai am 3 zile si mor

43. plecata la dus…daca vrei sa vb cu mine…te astept…opss!…asteapta-ma ca vin imediat.

44. Nu ma deranjati de la mancare ca musc

45. join the dark side…. we have cookies

46. I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador…

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu.

Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atat suferinta

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... :D

http://statusuricool.haipa.ro/category/statusuri-cool/

pup:*

| Deutzeuh a răspuns:

42. Mai am 3 zile si mor

43. plecata la dus…daca vrei sa vb cu mine…te astept…opss!…asteapta-ma ca vin imediat.

44. Nu ma deranjati de la mancare ca musc

45. join the dark side…. we have cookies

46. I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador…

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu.

Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atat suferinta

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... :D

http://statusuricool.haipa.ro/category/statusuri-cool/