| M3laniaM3ly a întrebat:

Vreau idei de compuneri/povesti/SF-uri/de toate. Vreau sa fac cateva compuneri, nu vreau decat titluri. Cele mai multe si frumoase =fundita! Sunt in a -8-a,deci sa fie totusi mai de varsta mea Nu toamna

1 răspuns:
| ChIpO a răspuns:

Pai depinde cat de buna esti.Eu iti dau:Casa grioazei. Speranta moare ultima.Joshephen si casa spatiala.Demoni iintre oamenii.Cu varf si indesat.Gandeste limpede. Fuga din inchisoare.Mark si Stephan(poveste de actiune) si altele.Am folosit mai multe titluri thriller.