| Simpyy a întrebat:

Vreau idei pentru numele de la hi5:* numele meu este Ade...pls ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ade_Scumpik,AdeAdutza,Ade_Adutza,Ade_cea_frumoasa,Ade(Anul respectiv in care te-ai nascut)

6 răspunsuri:
| VampireღOnyx a răspuns:

Ad3 L0v3,Ad3lutza.Pysykutzafunda?

Răspuns utilizator avertizat
| Teodora_6780 a răspuns:

Pune pur si simplu numele tau.Nu ai nevoie de tot felul de porecle tampite si ridicole asa cum mai vezi si tu,,fetita scumpa,fata tatalui, dianutza,, etc:*

| Teodora_6780 a răspuns:

Pune pur si simplu numele tau.Nu ai nevoie de tot felul de porecle tampite si ridicole.

| tweety_5484 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/cafenea-f69/topic145.html poate iti plac astea + numele tau

| Simpyy explică:

Va multumesc tuturor...:*:*:*