| EuSiRestuLumii a întrebat:

Vreau niste jocuri online cu grafica anime 3D (am jucat Luna, Iris, Flyff, Destiny Online) deci caractere animate. Scz de categorie

5 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Imvu

| onutzaskumpik a răspuns:

Ai jucat vreo-data Wonderland... e tare.

| Capsă a răspuns:

Incearca S4 Leaguehee hee

| EuSiRestuLumii explică:

Vreau jocuri online va rog

| Bogdano52 a răspuns:

Incearca Phantasy Star Online 2
DAR..este un joc japonez, in totalitate adica si meniul.pentru al putea juca iti trebuie acest site: http://arks-layer.com/setup.php aici ai instructiunile, cum sa il instalez, ce sa ii faci in caz de nu iti merge si toate cele.eu l-am jucat e prea tare si ma gandesc sa ma apuc de el din nou