| Com3 a întrebat:

Vreau niste statusuri de dragoste pentru ea, cele mai bune primesc FUNDA! happy

1 răspuns:
| DaveMustaine a răspuns:

"In dragoste, cuvintele fac minuni; nici o inima nu rezista farmecului lor"
"Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita esti intreaga lume."
"Iubirea este atunci cand sufletul incepe sa cante si florile vietii tale infloresc singure"
"Sa inveti a citi ce-ti scrie iubirea care tace si sa auzi cu ochii, astea nu le poate face decat gingasul simt al iubirii."
"Dragostea e asemeni febrei; nu le putem stapani pe nici una si nici nu putem limita durata sau intensitatea lor"
"Iubeste cu adevarat cel ce tremura cand isi marturiseste dragostea"