| Madutzaaa67 a întrebat:

Vreau niste statusuri tari! va rog... funda

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai despre ce sa fie? Viata, dragoste prietenie... sau asa sa ai ceva pe pagina ta gen:
... Vor exista mereu oameni care te vor răni, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara...(Gabriel Jose Garcia Marquez).
După un timp, omul învaţă să perceapă diferenţa subtilă intre a susţine o mână şi a inlănţui un suflet şi invaţă că amorul nu inseamnă intotdeauna a te culca cu cineva, iar a avea pe cineva alături nu e sinonim cu starea de siguranţă şi aşa omul incepe să inveţe...
Ajungi cu timpul să inţelegi că adevăraţii prieteni sunt număraţi şi că cel care nu luptă pentru ei, mai devreme sau mai târziu se va vedea înconjurat doar de false prietenii.

sau: Nu te ataşa de mine... având impresia că din cateva gânduri citite şi câteva poze mă cunoşti şi ştii ce fel de persoană sunt."

| SongElena a răspuns:

Uite pe site-ul asta gasesti tot felul de status:)

http://ymstatus.com/

funda?