| NeneaYT666 a întrebat:

Vreau niste versuri pentru roast your self chalange. Sunt youtuber. Deci sa aiba legatura cu chesti despre Youtube!

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Ca sa fii apreciat pe yt nu crezi ca ar trebui sa fii original? Cum ai putea sa postezi niste versuri care nu-ti apartin pretizand ca ai muncit la ele? Care ar mai fi bucuria vizualizarilor daca nu a fost meritul tau?
Eu spun sa ti le faci singur, bune rele cum sunt, mai bine sunt facute de tine.