| mihaiel4ik a întrebat:

Vreau o programa cu cae as putea sa editez pozele asa sa arate profesioniste... ex: daca sunt in padure sau alt undeva vreau ca numai eu sa ma vad in poza copacii sa se vada dar aslt fel prin alt mod, asa cum isi fac acum aproximativ toti. vreau aceasta programa, si cum sa ma folosesc de ea?

4 răspunsuri:
| mihaiel4ik explică:

Da eu stiou ca el este cel mai profesionist program, da cum in el pot sa fac, ceva video?

| mihaiel4ik explică:

Da poate stii tu ceva video, eu pur si simplu nu pot satsi lamuresk. sau poate spune-mi skype-ul tau si eu am sa tsi trimit o poza de care vreau sa-mi fac si eu asa si poate ai sa -mi poti explica?

| ciprifly a răspuns:

Adobe photoshop cs 5 e cel mai profesionist program la ce vrei tu sa faci

| ciprifly a răspuns:

Explicami mai pe larg ce vrei sa faci ca sa stiu ce vrei?