| Căpșuuu a întrebat:

Vreau parerea voastra! Ce credeti Michael Jackson este in viata? am vazut o gramada de filmulete pe youtube care dovedesc asta...si eu cred ca da

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Speculații.
Pa, pa.

| JustMe a răspuns:

Eu cred ca e mort

| Aηηy a răspuns:

Nu are cum :O

| oz a răspuns:

Aham. Daca te uiti la alte filmulete pe youtube o sa crezi ca e mort, si tot asa.Crezi ca ancheta, acuzatiile, tot tam-tamul era facut la misto?

| luciana200972 a răspuns:

Si despre elvis inca se crede ca este in viata si nu a aparut nici o dovada in privinta asta, eu nu cred ca este in viata, nu si-ar fi inscenat moartea.

| davidwarner a răspuns:

Din pacate, nu cred ca mai e in viata.Desi sunt mai multe filmulete care,, ar demonstra,, ca este, Michael nu ar minti o lume intreaga.

| OxiiiLineage a răspuns:

Alea sunt " sosiile lui ". Nu crede tot ce vezi. MJ ne-a lasat acum un an, din pacate sad.

| maxQ a răspuns:

Pai sunt 2 posibilitati foarte plauzibile.
1. El chiar a murit (poibil o sinucidere pentru a scapa de problemele cu mafia)
2. El si-a inscenat moarte din cauza problemelor cu mafia.
Oricum el va ramane mereu printre cei mai mari artisti.
RiP Mj

| Ruxy_1106 a răspuns:

Nici nu mai stiu ce sa cred, in ziua de azi orice e posibil. laughing
PS.: S-a implinit un an si o luna de la... :[

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in viata, o zic din draga inima : e un nesimtit!
De ce, ca in situatia in care ar fi in viata a insenat totu ca sa se bucure de vanzari fara sa mai faca cine stie ce si a pus lumea de geaba pe drum pana la mormantchatterbox si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 100% mort, din pacate