| BuBuRoxana21 a întrebat:

Vreau repede o scrisoare adresata unei rude...parintilor sau bunicilor:d

2 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Dragi parinti
As vrea sa va spun sa nu va ingrijorati pentru mine,ma simt bine, mi-am facut prieteni noi. Bunica m-a invatat sa fac niste bucate, bunelul-sa conduc bicicleta.Cred ca este cea mai interesanta vacanta de pina acum, pentru ca m-am intilnit cu multe aventuri.In acest timp am reusit sa invat de la bunici mai multe despre viata,cum s-a spune "povesti cu morala",exact aceeasi morala mi-au dat-o bunicii,din care am reusit sa invat cite ceva.Mi-e dor de casa,de voi,de pisica mea cea jucausa. Sper ca la voi totul este bine, ma intorc in curind acasa.
Cu drag, fiica voastra Roxy.

| mishuzuchan a răspuns:

draga mama
iti trimit aceasta scrisoare ca sa-ti spun ce bine ma simt la bunica.fiecare zi petrecuta aici e una foarte distractiva. abia astept sa vin acasa apoi scrii in partea dreapta de jos a foii cu drag cum te cheama pe tine